نشان تایمنیکس

راه اندازی تایمنیکس در پنجم نوروز, به مناسبت رویداد ساعت زمین

کسب و کارهای ساعت مزد برای مدیریت حضور و غیاب کارکنان از ابزارهای مختلف استفاده می‌کنند. از دفتر حضور و غیاب گرفته تا فرم حضور و غیاب در Excel یا دستگاه حضور و غیاب. هر کدام از این وسایل مزایا و معایبی دارند. در مطلب دستگاه حضور غیاب بهتر است یا نرم‌افزار حضور غیاب؟ مزایا و معایب هر روش بررسی شده.
حال ابزاری معرفی می‌کنیم که علاوه بر مدیریت حضور غیاب‌ها, امکانات بیشتری در اختیار می‌گذارد.

داستان جرقه ایده و تبدیل اون به محصول

آماده کردن محصول اولیه تایمنیکس حدود ۷ ماه زمان برد. در نهایت تصمیم گرفتیم که راه اندازی آن پنجم فروردین ۹۶, روز ساعت زمین باشد. رویداد ساعت زمین مربوط به “زمان” و “حفظ محیط زیست” است. تایمنیکس نیز ابزاری برای مدیریت حضور و غیاب است که با استفاده از آن, به خودمان و “محیط زیست” لطف کرده‌ایم. الان که این مطلب را می‌نویسم, پنجم فروردین ۹۶ ساعت ۸ شب است. از سی دقیقه دیگر یعنی ساعت ۸:۳۰ تا ۹:۳۰ شب مراسم ساعت زمین در شهرهای مختلف جهان از جمله اصفهان برگزار می‌شود. در این مراسم چراغ‌های برخی مکان‌های خاص دنیا به صورت نمادین, برای احترام به محیط زیست و زمین خاموش می‌شود. این رویداد هر سال در شهرهای بیشتر و با حضور بیشتر مردم برگزار می‌شود. در ایران نیز در شهرهای تهران, اصفهان, تبریز, رشت و … شاهد برگزاری این رویداد هستیم.

تایمنیکس چی هست؟

تایمنیکس اپلیکیشن ساده‌ای است که با آن می‌توانید حضور و غیاب کارمندان‌تان را مدیریت کنید.
نیازی به وسایل اضافه یا ثبت و محاسبه دستی برای حضور و غیاب نیست. به این ترتیب هزینه‌های برق, کاغذ و دستگاه حضور و غیاب کاهش می‌یابد. آسیب به محیط زیست نیز کاهش یافته و محیط زیست پاک‌تری خواهیم داشت.
تایمنیکس جایگزین مناسبی برای دستگاه حضور غیاب, ثبت و محاسبه دستی, برنامه Excel و سایر روش‌هاست.
همیشه در فکر ایده‌ و راه حلی جدید هستیم تا شما کاربران عزیز تجربه‌ای لذتبخش داشته باشید.
با استفاده از اون هزینه بسیار کمتری برای مدیریت حضور و غیاب مجموعه خود پرداخت خواهید کرد.

تایمنیکس قراره چی باشه؟

تایمنیکس قراره بهترین نرم‌افزار دنیا برای مدیریت حضور و غیاب باشه.
کیفیت اون باید در حدی باشه که همه مشاغل, مدارس و … از اون استفاده کنن. هدف ما در تایمنیکس اینه. هر چند این هدف الان کمی دور از ذهن هست اما قدم به قدم به سمت ان حرکت می‌کنیم. هر چند این هدف الان کمی دور از ذهن هست اما قدم به قدم به سمت ان حرکت می‌کنیم.
نرم‌افزاری که اکنون ملاحظه می‌کنید, حاصل باور به این هدف است.
در بروز رسانی‌هایی که انجام می‌شود, شاهد ثمره فعالیت ما خواهید بود.
شروع ۳۰ روز رایگان


دسته‌بندی: اخبار جذاب کسب و کارهای نوپا
96/01/13       98/10/10
نویسنده
وحید منتظر وحید منتظر

توسعه دهنده وب هستم و در زمینه کارآفرینی و کسب و کار نوپا مطالعه دارم و پادکست می‌شنوم. مشتاقانه در حال کار روی «تایمنیکس» هستم. ورزشی که خیلی به اون علاقه دارم فوتبال هست که چندروز یکبار بازی می‌کنم.

One دیدگاه

  1. ساده و عالی. ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *