نسخه جدید اپ حضور و غیاب «تایمنیکس» با امکان جلوگیری از تقلب

نسخه جدید اپ حضور و غیاب «تایمنیکس» با امکانات بیشتر و بهبود کارایی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در این نسخه شاهد تغییرات زیر هستیم:

  • امکان جلوگیری از تقلب به صورت خوکار و هوشمند با شناسایی شبکه‌های مجاز(از طریق IP)
  • امکان استفاده از نام‌کاربری به جای رایانامه(برای کاربرانی که ممکن است رایانامه نداشته باشند)
  • تغییرات کلی در ظاهر اپ و وبلاگ شامل تغییر قلم, تصاویر, محتوا و …
  • تغییر در قیمت طرح‌ها و تعداد کارمند مجاز در هر طرح
  • و بهبودهای جزئی در اپ و پیشخوان

جلوگیری از تقلب

۱- ثبت نشانی(IP) شبکه‌های مجاز:
مدیر در پیشخوان از فهرست کناری سمت راست , گزینه کارمندان, روی زیر فهرست جلوگیری از تقلب, قسمت دستی نشانی شبکه‌(های) مجاز را مشخص می‌کند. کارمندان فقط از طریق اتصال به همان شبکه(ها) مجاز به ثبت ورود/خروج هستند. نشانی شبکه به اختصار IP نامیده می‌شود. در صورتی که هیچ نشانی شبکه‌ای توسط مدیر افزوده نشود, کارمند با اتصال به هر شبکه‌ای مجاز به ثبت ورود/خروج است.

۲- مجاز نمودن یک دستگاه جهت شناسایی تغییر نشانی شبکه:
نشانی شبکه ممکن است به هر دلیلی مثل خاموش/روشن شدن Modem تغییر کند. برای اینکه یک دستگاه قادر به شناسایی و بروز رسانی تغییر نشانی شبکه باشد, در پیشخوان از فهرست کناری سمت راست, گزینه کارمندان, روی زیر فهرست جلوگیری از تقلب لمس/کلیک کنید. سپس از قسمت دستی روی دکمه افزودن این دستگاه برای شناسایی شبکه‌های مجاز لمس/کلیک کنید. اکنون دستگاه مورد استفاده برای شناسایی تغییر نشانی شبکه آماده است. برای شناسایی, با دستگاه مجاز ضمن اتصال به شبکه‌ای که نشانی آن تغییر یافته, صفحه اول اپ را باز کنید. نشانی جدید بروز رسانی شده و پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن بروز رسانی نمایش داده می‌شود.
توجه کنید که در صورت تغییر نشانی شبکه, مدیر نشانی جدید را در پیشخوان خود می‌تواند ثبت کند.

در نسخه جدید امکان استفاده از نام کاربری به جای رایانامه فراهم شد که در این حالت کاربر امکان درج نام کاربری یا رایانامه را دارد.

شروع ۳۰ روز رایگان


دسته‌بندی: اخبار جذاب کسب و کارهای نوپا
96/07/01       98/10/09
نویسنده
وحید منتظر وحید منتظر

توسعه دهنده وب هستم و در زمینه کارآفرینی و کسب و کار نوپا مطالعه دارم و پادکست می‌شنوم. مشتاقانه در حال کار روی «تایمنیکس» هستم. ورزشی که خیلی به اون علاقه دارم فوتبال هست که چندروز یکبار بازی می‌کنم.

One دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *